Magic spellsSkutočná viera, vie robiť zázraky

Ako som začala z blogom

Publikované 18.07.2020 v 13:06 v kategórii O mne :), prečítané: 23x

Ahojte moji milí fanúšikovia blogu. Dnes vám poviem ako som začala z blogovaním. Tento článok súvisí z Lunin výzvou. ^^ Pohodlné sa usaďte a prajem príjemné čítanie. :)
Začalo to v detstve. Keď som mala 10 rokov. Do kina prišla nová rozprávka Hotel Transylvánia 2. Možno si hovoríte čo má mágia spoločne z rozprávkou. No mne to zmenilo život. Moja príbuzná ma pozvala do kina na tú rozprávku, keďže som v tej dobe nevidela jednotku tak som si hovorila, že vôbec nebudem vedieť o čo tam ide. Ale na druhej strane som sa tešila do kina, lebo mám rada miestnosti kde je tma. Ako myslím to tak, že keď som prišla do kina, do sály, tak ešte som nebola tak veľmi rada a stále som sa pýtala príbuznej kedy to začne XD už som sa tešila na tmu.
No a keď zhasli svetlá tak konečne začala rozprávka. Najprv začal úvod čo bol kreslený už som si začala myslieť, že to bude dajaka kreslená rozprávka, ale potom to začalo.
Boli tam monštrá a veľmi ma to okuzlilo. Hlavne postavy rozprávky, ale najviac upír. Po scéne v kine som vonku premýšľala nad zvláštnymi otázkami. Aké by to bolo keby upíri existovali v realite. Mala som plno otazok.
Pár dní som stále rozmýšľala a potom som si povedala, že pôjdem skúsiť pohľadať na internete aké majú názory na mágiu a nadprirodzeno iný ľudia. Bola som prekvapená našla som tam ako sa stať upírom. Pod týmto názvom v prehľadávači som stále hľadala a potom som našla nejaké rituály, ktoré som skúšala. U jedného takého rituálu mám aj príhodu, ale to poviem niekedy nabudúce. A potom jedného dňa som našla server infoblog a videla som, že o mágiu a nadprirodzeno sa zaujíma dosť ľudí. Tak som začala blogovať aj ja. :) 
Pár zaujímavostí o mne: XD
- na blog píšem vždy prihlásená :) Ten kto sa chce za mňa vydať má smolu. :D
- som veľmi lenivá XD (ale niekedy sa viem prekonať, keď sa mi chce)
- vždy som tam, kde má skoro nikto nečaká :D
- viem byť otravná, ale už som to začala ovládať takže už niesom taká otravná ako predtým :)
- rada počúvam temnú chudbu a spevákov alebo speváčky, ktoré spievajú o živote a o ťažkých prekážkach, ktorými si každý raz v živote prejde
- niekedy si rada prečítam knihu ak má jedna určitá kamarátka si má ju necha prečítať a nepinkajú mi správy na mobil :D (ale aj tak si vypínam upozornenia hah)
- som priateľská, milá, keď môžem pomôžem. Ale keď ma niekto naštve dostávam temné myšlienky a to už potom nieje veľmi dobre.
- rada počúvam legendy na hradoch a ďalších miestach kde sa hovoria nejaké strašidelné legendy
- ked mi šibne píšem zdrobneniny a rada strašim toho z ktorým si vtedy píšem :D
Tak a článok je za nami. Ak si na niečo spomeniem tak to sem dopíšem k zaujímavostiam o mne. :) Ďalší článok chcem už napísať tu vec čo som našla na internete.
Majte sa zatiaľ krásne. 
~vampire~

Komentáre

Celkom 9 kometárov

 • Luna ☽ 18.07.2020 v 13:49 Krásné,baví mě číst jak nějaké blogerky začali :D


 • Vampire 18.07.2020 v 13:50 Aha tak to je úžasné ^^


 • Lotte Ainedøttir 18.07.2020 v 15:00 Moc hezké:)


 • Vampire 18.07.2020 v 15:10 Lotte Ainedøttir- som rada že sa ti článok páčil ^^


 • Lindi :) 18.07.2020 v 15:38 Asi viem od koho ti pinkajú tie správy xd


 • Vampire 18.07.2020 v 15:58 Lindi :) - ty dobre vieš od koho mi pinkaju tie správy :D


 • Rhea☯Mirimë 18.07.2020 v 19:03 Luna - mě taky xd super článek :)


 • Polaria 20.07.2020 v 10:36 Hezký článek:)


 • Vampire 20.07.2020 v 13:19 Polaria - som rada, že sa ti môj článok páčil :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?